Doğduğunuz Ay Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor? İşte Zodyak İşaretlerindeki Hayatınızın İpuçları

Şimdi size doğum ayınızın kişiliğinizle ilgili neler gösterdiğini anlatacağız. Bu tıp şeylere inanmayan çok kişi olabilir ancak tıpkı vakitte bu mevzuda söyleyeceklerimizi okumanın da bir ziyanı yok. Bu şeyler her vakit değişiktir ve bazen yanlışsız olabilir.

OCAK AYINDA DOĞANLAR GÜZEL ÖNDER OLURLAR

Yılın birinci ayı olan Ocak, çalışanlarının iş konusunda güçlü etik bedellerine sahip olmasını sağlar, görüşlerini lisana getirmekten asla çekinmezler. Fikrinize katılmazlarsa size söylemekten çekinmeyeceklerdir. Bu tıp beşerler ekseriyetle başarılı olma dürtüleri ve sebatları nedeniyle sahiden güzel önderler olurlar, fakat birebir vakitte başka insanların fikirlerini dinlemekte pek düzgün değillerdir.

ŞUBAT AYINDA DOĞANLAR MÜKEMMEL BİRER EBEVEYİN OLURLAR

Şubat ayında doğan beşerler için alakalar inanılmaz derecede kıymetlidir ve temel özelliklerinden biri de diğerlerine karşı empati kurmanızdır. O özel insanı bulmak sizin için ömür uzunluğu sürecek bir amaçtır ve başaramazsanız depresif ve olumsuz duruma düşebilirsiniz. Sevecen bir kalbin var ve kusursuz bir ebeveyn olacaksın.

MART İNSANLARI DOĞUŞTAN ŞANSLILAR

Mart doğumlular çoklukla çok şanslı insanlardır. Birden fazla vakit hakikat yerde, hakikat vakitte, çok para kazanma potansiyeline sahipsiniz, lakin tıpkı vakitte süratli bir halde kaybedebilirsiniz. Bağımlılığa ve makus alışkanlıklara eğilimlisiniz. Sadakatsizliğe meyilli olduğunuz için alakalar her vakit size uymaz lakin aşık olduğunuzda bu çok derin cinstendir.

NİSAN’DA DOĞANLARIN İSE EN BÜYÜK DEZAVANTAJI PİŞMAN OLMALARI

Aktif ve dinamik. Kararlı ve telâşlı lakin pişman olma eğilimindedir. Alımlı ve insanlara karşı sevecen. Güçlü zihniyet. İlgiyi sever. Diplomatik. Rahatlatıcı, arkadaş canlısı ve insanların sıkıntılarını çözer. Yürekli ve korkusuz. Maceracı. Sevgi dolu ve bakımlı. Samimi ve cömert, Duygusal, Agresif, telaşlı, hoş anı, hareketli, kendini ve diğerlerini motive eder. Hastalık ekseriyetle baş ve göğüs bölgesinde olurlar.

BÜTÜN SANATKARLAR MAYIS DOĞUMLUDUR

Kendini söz etme muhtaçlığın tarafından yönetilir. Mayıs ayında doğan beşerler çoklukla yetenekli müzisyenler, aktörler, muharrirler yahut yaratıcı şahıslardır. Evliliğin kutsallığı üzere arkadaşlarınıza, yetkililere ve kurumlara büyük hürmet duyuyorsunuz.

HAZİRAN DOĞUMLULAR İSE KOLAYLIKLA İNCİNEBİLİRLER

Haziran doğumlular kibar ve yumuşak huyludur. Çok konuşkandırlar, lakin sohbet başlatmaktan çekinirler. Çok telaşlı ve huysuzdurlar, lakin tekrar de komik ve esprili olma yetenekleri nedeniyle beşerler ortasında ünlüdürler. Çok yaratıcılar ve birçok fikirleri var. Çok hassas olduklarından kolaylıkla incinebilirler ve yaralarını gizlemek için kendi tatlı vakitlerini alırlar. Marka şuuruna sahiptirler ve giyinmeyi severler.

TEMMUZ İNSANLARI BİRA DA YANLIZDIRLAR

Ailenizi çok önemsiyorsunuz ve onlarla olan münasebetlerinizi sürdürmek ve korumak için büyük gayret sarf edeceksiniz. Alaycı, alaycı ve biraz yalnız olabilirsiniz, bu da sizi önemseyenlerin başını karıştırabilir. Bilhassa giysi stiliniz ve hayat stili alışkanlıklarınız kelam konusu olduğunda epey eksantriksiniz.

AĞUSTOS’TA DOĞANLAR AYAKLARI İLE DÜŞÜNÜYOR

Çok çalışmaktan sıhhatle ilgili sıkıntılar geliştirmeye yatkınsınız. Fazla cömert ve egoistsiniz. Kendinizle gurur duyuyorsunuz ve övgüye susamışsınız. Kışkırtıldığında kolay kolay öfkelenirsiniz. Sen de kıskanıyorsun. Ayaklarının üzerinde düşünüyorsun ve bağımsız kanıların var.

EYLÜL İNSANLARI DEPRESYONA FAZLACA YATKINLAR

Hayatınız boyunca birçok rolü oynamak yazgınızdır. Zeki ve manevî birisin ancak badireleri çok şahsî algılama eğilimindesin. Depresyona yatkınsınız. İç eleştirmeninizi dinlemekten kaçının. Durumları çok tahlil etme eğilimi de başınızı belaya sokabilir. Bir kümeyle konuşurken kendinize çok güveniyor ve rahatsınız.

ALDATMA VE İNTİKAM KONUSUNDA UZMANSINIZ

Doğal olarak çok şanslısın. Bir amaca karar verdiğinizde, neredeyse her vakit onunla karşılaşırsınız. Hengame ettiğinizde çok tartışmacı olabilirsiniz ve intikam ve aldatma konusunda uzmansınız. Her vakit yeni arkadaşlar ediniyorsun. Çok niyetlisin ve diğerlerinin ne düşündüğünü umursamıyorsun.

KASIM İNSANLARININ PSİŞİK HİSLERİ GÜÇLÜDÜR

Kasım insanları psişik, empatik ve müspet bir insandır. Kendi hassaslığınız, bazen gerilime bağlı sıhhat ve ruhsal meseleler geliştirmenize neden olabilir. Lakin zayıf taraflarınızın üstesinden geldiğinizde mükemmel bir öğretmen ve diğerleri için ilham kaynağı olabilirsiniz.

ARALIK İNSANLARI RİSK ALMAKTAN KORKMUYOR

Aralık ayında doğan beşerler istikrarlı bir ömür usulüne inanır ve siz pratik bir filozofsunuz. Güçlü talihiniz zenginlik ve sevginin sizi takip etmesini sağlar. Bazen sorumluluklarınıza karşı bilgisiz bir yaklaşımınız olabilir. Güçlü bahtınız, kendinize çok güvenmenize neden olabilir ve bu da bazen risk almanıza neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.