Ebrar Karakurt’ın birinci hali ifşa oldu! Pembe saçlı Ebrar’dan büyük değişim! Saçları beline kadar

Pembe saçları ve değişik biçimiyle dikkatleri üzerine çeken voleybolcu Ebrar Karakurt, İtalya’ya transfer olduktan sonra başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Muvaffakiyetinin yanı sıra samimi hareketleri ve halleriyle kısa müddette çok fazla takipçiye sahip olan Karakurt, yurt dışında da en çok dikkat çeken sportmenler ortasında. Saçı ve giysisi ile kendine has stilini konuşturan Karakurt’un birinci halleri ortaya çıktı. Uzun saçlarıyla herkesi şaşırtan Karakurt’un değişimi adeta ağızları açıkta bıraktı.

PEMBE KISA SAÇLI EBRAR KARAKURT’UN BİRİNCİ HALİ ŞOKE ETTİ

Türkiye’den İtalya’ya transfer olan Ebrar Karakurt, Avrupa Şampiyonası’nda da büyük muvaffakiyetler elde etmeye devam ediyor. 21 yaşındaki ulusal voleybolcunun attığı her adım magazin gündeminden düşmüyor. Özel bağlantıları ve gündelik hayatını daima toplumsal medya hesabından yayınlayan Karakurt’un hiç bilinmeyen fotoğrafları ortaya çıktı. Pembe kısa saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken Karakurt’un uzun saçlı ve kilolu halleri magazine bomba üzere düştü. Kısa müddette kendine has bir şekil yaratan Karakurt’un beline kadar inen saçlarını gören şaşkınlığını gizleyemedi.

EBRAR KARAKURT’UN ŞOKE EDEN DEĞİŞİMİ

21 yaşında ulusal sportmen unvanına sahip olan Ebrar Karakurt, son vakitlerde özel hayatıyla da gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Türkiye’de gösterdiği başarılarıyla meslek adımlarını süratlice çıkan Karakurt, şu an İtalya’nın Igor Gorgonzola Novara kadrosunda oynuyor. Arkadaşları tarafından da çok sevilen Karakurt’un stili da son devirlerin modası oldu. Kısa pembe saçlarıyla büyük markaların yüzü olan Karakurt’un lise devirlerine ilişkin fotoğrafları yayınlandı. Birinci voleybol oynadığı manzaraları ortaya çıkan Karakurt’un uzun saçlı halleri de dikkatlerden kaçmadı.

İşte Ulusal voleybolcu Ebrar Karakurt’un uzun saçlı halleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.