Makyajsız Poz Verdi Toplumsal Medyayı Salladı! Görenler Tanıyamadı

Uzun müddettir ekranlardan uzak kalan Serenay Sarıkaya’nın makyajsız fotoğrafı toplumsal medyayı salladı. Sevilen oyucu Serenay Sarıkaya’nın daima makyajlı ve bakımlı fotoğraflarına alışık olan hayranları makyajsız fotoğrafını tanıyamadı.

SERENAY SARIKAYA MEDCEZİR İLE TANINMIŞTI

Küçük yaşlarda kamera karşısına geçen genç oyuncu Serenay Sarıkaya bir gennçlik dizisi olan Medcezir dizisi ile tanınmıştı. Medcezir’de yakaladığı performansı Fİ dizisinde yakalayamayan Serenay Sarıkaya bir müddet kameralardan uzak kaldı. Alice Müzikali ile süratli dönüş yapan Serenay Sarıkaya Netflix dizisi ile gündemden düşmedi. Netflix için çekilen Şahmeran dizisinde Burak Deniz ile başrol oynayan Serenay Sarıkaya dizinin çekimleri biter bitmez soluğu kıyıda aldı.

UMUT EVİRGEN SEVGİLİSİ SERENAY SARIKAYA’YA SÜPRİZ YAPAYIM DERKEN MAKYAJSIZ HALİNİ İFŞA ETTİ

Serenay Sarıkaya Netflix dizisi Şahmaran’ın çekimleri biter bitmez yogunluğu atmak için tatile çıktı. Serenay Sarıkaya’nın bir müddettir Umut Evirgen ile bağlantısı olduğu sav ediliyordu. Lakin serenay Sarıkaya ne de Umut Evirgen bu alakayı doğrulamadılar. Lakin Serenay Sarıkaya’nın 30 yaş günü kutlamasını yapmak isteyen Umut Evirgen toplumsal medyadan birlikte çektikleri bir fotoğrafı paylaştı.

MAKYAJSIZ SERENAY SARIKAYA TANINMAZ HALDE

Sevilen sanatkarın 30 yaşına girmesini kutlayan Umut Evirgen toplumsal medya hesabından ‘yi ki doğdun bir tanem’ diyerek Serenay Sarıkaya ile çekilen fotoğrafını paylaştı. Umut Evirgen’in yanındaki bayanı tanımakta zorlanan takipçileri Serenay Sarıkaya’nın makyajsız halini görünce büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Toplumsal medyadan paylaşım yapan takipçileri Serenay Sarıkaya’nın hoşluğunu makyaja borçlu olduğunu söz etti. Ayrıyeten Serenay Sarıkaya hayranları hoş sanatkarın tatil fotoğrafında son derece yorgun göründüğünü belirterek yaşından çok büyük gösterdiğini de belirttiler. Bilhassa yüzündeki sivilcelere dikkat çeken toplumsal medya kullanıcıları sivilcelerin nedeninin yeni aşktan mı yoksa iş geriliminden mi kaynaklandığını sordu.

SERENAY SARIKAYA HANGİSİNE KIZSIN?

Serenay Sarıkaya ise Umut Evirgen’in makyajsız halini ifşa etmesine mi kızacak yoksa bu güne kadar doğrulamadığı bağlantıyı açık etmesine mi kızacak?

Sizce de sıfır makyajlı Serenay Sarıkaya tanınmaz halde mi? Serenay Sarıkaya’ya aşk yaramamış mı? Siz Serenay Sarıkaya’nın yerinde olsanız Umut Evirgen’e kızar mıydınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.