Nostradamus kehaneti şaşırttı… Kral Charles tahtı sürpriz bir isme devredebilir

Dünyanın en ünlü kahini Nostradamus’un kehanetlerinin şok edici yeni bir yorumu, İngiltere Hükümdarı III. Charles’ın saltanatının, Prens Harry’nin tahta geçebileceği bomba bir değişimle çok kısa olabileceğini söylüyor.

16. yüzyılda yaşamış olan kahin ve tabip Nostradamus’un kehanetleri konusunda önde gelen bir uzman olan muharrir Mario Reading, geçmişte Prens Charles ile Prenses Diana’nın boşanmasının, yeni hükümdarı tahttan indirmeye zorlayacak yaygın bir onaylamama haline yol açacağını tez ediyor.

Daily Star’da yer alan habere nazaran, Reading’in yazdığı “Nostradamus Kehanetleri” kitabı, Nostradamus’un 447 yıl evvel yaptığı yepyeni iddiaları tekrar yorumlarken Kraliçe II. Elizabeth’in mevt yılını hakikat bir formda iddia etmek için 1555’te yazılmış şifreli şiirleri kullanıyor.

Prens Harry ve Meghan Markle, 2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi misyonlarından ayrıldılar.

Yazar, “Kraliçe II. Elizabeth’in 2022 dolaylarında, yaklaşık doksan altı yaşında öleceği kesindi” diyor.

Reading’in argümanına nazaran, “Prens Charles, 2022’de tahtı devraldığında yetmiş üç yaşında olacak, fakat Galler Prensesi Diana’dan boşandıktan sonra İngiliz nüfusunun makul bir kısmı tarafından kendisine yöneltilen kırgınlıklar hala devam ediyor.”

Daha sonra da, Kral III. Charles’ın büyük yaşını göz önünde bulundurarak, baskının onu Prens William’ın lehine tahttan çekilmeye zorladığını iddia ediyor.

Kate Middleton, Prens George, Prens William…

İBRENİN İSTİKAMETİ WILLIAM’DAN HARRY’YE HAKİKAT DEĞİŞTİ

Ancak muharrir, kitabının ikinci bir revizyonunda daha da dramatik bir savda bulunuyor.

Reading, Nostradamus’un “kral olmayı asla beklemeyen bir adamın yerini alacak” dizesine bir defa daha göz atarken William’ın rastgele bir nedenle kraliyet rolünü üstlenemediğini söylüyor, “Prens Harry, varsayılan olarak, onun yerine kral mı oluyor? Bu da onu 38 yaşındaki Kral Henry IX yapar” diyerek kehaneti bu biçimde yorumluyor.

Prens Harry, eşi Meghan Markle’le birlikte 2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi misyonlarından çekildiklerini açıklamıştı. Birlikte ABD’ye yerleşen ikili, hayatlarına farklı projelerle devam ediyor.

Ancak, Reading’in tezi kraliyet ailesinin taht geleneğinden dolayı gerçekleşmeyebilir, zira geleneğe nazaran Prens William tahta çıkmasa bile sıradaki kişi Prens Harry değil, William’ın en büyük çocuğu Prens George (9) olacak.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.