Valerien Ismael, Wout Weghorst’u yeni döneme hazırlayacak

Beşiktaş’ın uzun süren görüşmeler sonrasında transfer ettiği Wout Weghorst, siyah-beyazlı kadronun idmanında açık kapatmak için ağır uğraş veriyor. Uluslar Ligi’nde Hollanda forması giyen futbolcu, daha sonra tatile çıkmıştı. Weghorst, vitesi yavaş yavaş yükseltecek.

ISMAEL, SAKATLIK RİSKİNİ DE DÜŞÜNÜYOR

Teknik yönetici Valerien Ismael, Hollandalı golcünün durumunu çok yakından takip ediyor. Oyuncularını yeni döneme yüksek tempoda hazırlayan Ismael, kampa geç katılan Weghorst’u sakatlık riskine karşılık da korumak istiyor.

HOLLANDALI DAHA FAZLA MÜDDET ALACAK

Valerien Ismael, birinci golcü olarak düşündüğü Weghorst’u da hazırlık maçlarında başlangıçta çok yormayacak. Weghorst fizik olarak ekip arkadaşlarıyla tıpkı düzeye geldiğinde Hollandalı daha fazla müddet alacak. Oyuncu için özel program titizlikle hazırlandı.

WEGHORST NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş’ın Hollandalı golcüsü Weghorst siyah-beyazlı kadronun kampında yaptığı açıklamada, “Beşiktaş bana yatırım yaptı. Maksadım goller atmak. Daha evvel çok sayıda goller attım. Burada da birebirini yapacağım. Maksadım ekibe azamî katkıyı vermek” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.