Bu İlk Değilmiş! Öğrencilerin Yurtlardaki Bozuk Asansörleri Şikayet Ettiği Ortaya Çıktı!

KYK Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda içinde 16 öğrencinin bulunduğu asansör düşmesinin ardından gözler KYK yurtlarına çevrildi. Aynı yurtta daha önce de asansörün düştüğü iddia edildi ve ‘Şikayetvar’a bozuk KYK asansörleriyle ilgili şikayetler yapıldığı ortaya çıktı.

Aydın’da bulunan KYK Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda içinde 16 öğrencinin bulunduğu asansör düştü ve Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 4’üncü Sınıf Öğrencisi Zeren Ertaş isimli öğrencinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Bu facianın ardından gözler KYK’ya çevrildi. Geçtiğimiz yıl Işıklı’daki Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda kaldığını belirten bir öğrenci tek başınayken asansörün bozulduğunu ve içinde kaldığını söyledi.

O dönem yayınladığı fotoğrafı da paylaştı. Daha sonra ise “Şikayetvar”a bozuk KYK asansörleriyle ilgili yapılan şikayetler dikkat çekti.

Yine aynı yurtta tek kişinin olduğu asansörün -1’e düştüğüne dair bir video paylaşıldı.

Geçtiğimiz yıldan bu haftaya kadar öğrencilerin sürekli bozuk asansörlerden dert yandığı ortaya çıktı.

Tek kişi de 16 kişi de binsen demek ki bu asansörler bozuluyormuş… Şimdi sorun öğrencide mi yoksa asansörlerin bakımını ihmal eden yöneticilerde mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx