Eski aşkının beğenisi olay olmuştu! Serenay Sarıkaya’ya Umut Evirgen sorusu

Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de bir güzellik merkezinden çıkarken objektiflere yansıdı. Öğleden sonra geldiği mekandan yaklaşık üç saat kalarak akşamüstü ayrılan oyuncu, basın mensuplarına “Özleştik, konuşalım biraz hadi” dedi.

“KENDİME VAKİT AYIRDIM”

31 yaşındaki güzel, “Çok yoğun çalışıyorum. Ev-iş, iş-ev modundayım. Bugün repo günümdü, kendime vakit ayırmak istedim. Onun haricinde ‘Şahmaran’ aralık veya ocak ayı gibi seyircisiyle buluşacak. Birkaç işim daha var, bakalım. Güzel gidiyor” açıklamasını yaptı.

“HAYATIMDA HANGİ ARA BİRİSİ OLSUN?”

“Bekarlık nasıl gidiyor, hayatınızda kimse var mı?” sorusuna Sarıkaya, “Valla kim olsun, hangi ara olsun? Yalnızlık çok güzel” cevabını verdi.

UMUT EVİRGEN’İ DUYMAMAZLIKTAN GELDİ

Geçtiğimiz günlerde Umut Evirgen, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın makyaj masasında verdiği pozları beğenmişti. Durumu yaklaşık bir saat sonra fark eden ünlü işletmeci, beğenisini geri çekmiş ancak bu durumun kısa sürede sosyal medyada gündem olmasına engel olamamıştı.

Konuyla ilgili soruları duymamazlıktan gelen Serenay Sarıkaya, “Görüşürüz arkadaşlar, kendinize iyi bakın” diyerek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx