Hülya Avşar Koronavirüs Geçirdikten Sonra İlk Defa Görüntülendi: Karantina’da Keşfettiklerini Anlattı

Koronavirüs nedeniyle karantinada olan ve konserleri iptal olan Hülya Avşar, hastalığı atlatınca kızı Zehra ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile görüntülendi. Muhabirlerin sorularına cevap verdi.

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs geçiren ve konserini iptal eden Hülya Avşar, koronavirüsü atlatmasıyla birlikte karantina süreci bitince kızı ve eski eşiyle görüntülendi.

Avşar, Tarabya’da bir balıkçıda kızı Zehra ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile görüldü. Çıkışta muhabirlerle sohbet eden Avşar, soruları cevapladı.

Herkesi çok dikkatli olmak konusunda uyaran Avşar, hastalık sürecinin çok ağır geçtiğini söyledi. Avşar, öksürüğünün hala devam ettiğini söyledi.

Karantina sürecinde hastalılığının geçtiğini düşünerek spor yaptığını söyleyen Avşar, hastalığının 15 gün sürmesinin nedeninin spor yaptığında hastalığın tekrar nüksetmesi olduğunu söyledi. Avşar, hastalık sürecinde spor yapmanın birçok avantajını gördüğünü de belirtti.

Muhabirlerin, “Karantina sürecinde kendinizde keşfettiğiniz bir özelliğiniz oldu mu?” sorusuna ise Avşar, espirili bir cevap vererek “Evet hamileymişim. Ve gözlerim kahverengiymiş” dedi.

Hastalık nedeniyle yapılamayan konserlerini ileri tarihlerde yapılacağını söyleyen Avşar, yılbaşında da sahnede olacağını duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir